Nabídka sortimentu

Značková stínící technika Kasko


Horizontální žaluzie

Nejrozšířenější a nejdostupnější typ, který dnes najdeme již ve většině domácností. V nabídce široká škála odstínů lamel i profilů, od broušených kovů, přes pastelové barvy až po imitace dřevin. Pro svou houževnatost, jednoduchost a snadnou údržbu se právem staly nejpoužívanějším stíněním.

Dřevěné žaluzie

Vneste do svého interiéru vůni přírody a užívejte si její krásy s dřevěnými žaluziemi. Jejich konstrukce podobná klasickým horizontálním žaluziím dovoluje montáž na křídlo okna, nebo při volbě širších lamel také do stropu nebo stěny. Svému prostoru dodají nevšední eleganci, pocit luxusu a podtrhnou každý interiér.

Vertikální žaluzie

Vhodné pro zastínění větších ploch. Zcela nahradí záclony nebo závěsy a příjemně provzdušní okolí. Oblíbené pro možnost nekonečně kombinovat látky a vytvářet tak velice stylový doplněk každé kanceláře nebo domácnosti.

Látkové žaluzie plisé

Moderní a elegantní prvek, který se hodí do každé domácnosti nebo kanceláře. Díky své flexibilnosti nabízí zastínění libovolné části plochy nebo mít dokonce v okně dvě látky současně. Lze tedy zvolit například světlejší variantu pro den a tmavší pro noc. S opravdu širokým výběrem látek plisé žaluzie dodají osobitost a styl každému prostoru.

Textilní rolety

Široká škála barevných a vzorových variant, volba propustnosti světla až po úplně zatemnění. To jsou důvody, proč se k nim i po dlouhých letech, kdy jsou textilní roletky na trhu, obrací stále velké procento zákazníků. Fungovat mohou na volno bez krytu návinu ovládané pružinou nebo řetízkem, luxusnější verze už vlastní kryty a postranní lišty k zamezení pronikání nežádoucích slunečních paprsků.

Rolety Den/Noc

Stále oblíbenější díky velkému výběru barev a provedení. Snoubí v sobě výhody textilních rolet a horizontálních žaluzií. Mohou být instalovány na křídlo okna nebo na zeď/strop a i při staženém stavu efektivně pracovat s množstvím propouštěného světla. Stejně jako textilní roletky mohou být opatřeny krytem návinu a postranními krycími lištami pro ještě větší efektivitu stínění.

Rámové dveřní sítě

Nezbytná součást každé moderní domácnosti. Nenechte hmyz a jiné nežádoucí částice vstupovat dveřmi do vašeho domova, jak se jim zlíbí. S dveřními sítěmi můžete v létě provzdušnit svou domácnost bez nezvaných návštěvníků. Dveře jsou nabízeny v mnoha barvách včetně imitací dřevin. Síťovina může mít mimo klasických vlastností i protipylovou nebo nanovlákennou funkci.

Rámové okenní sítě

Nejrozšířenější ochrana proti hmyzu díky své nízké ceně a vysoké účinnosti. Možnost výběru z množství odstínů barev a imitací dřeva. Díky možnosti provedení s kartáčkem vloženým přímo v profilu zamezí vniknutí i toho nejdrobnějšího hmyzu. Síťovina může mít mimo klasických vlastností i protipylovou nebo nanovlákennou funkci.* 

Rolovací sítě

Poskytuje komplexní ochranu celým oknům nebo dveřím. Pokud nechcete mít rámové sítě v jednotlivých oknech a chcete je využívat zvláště v letních měsících naplno, jsou rolovací sítě tou ideální volbou. Box s vodícími lištami a dorazovým profilem jsou umístěny na venkovní části rámu okna a vám už nic nemůže bránit otevřít je třeba všechny dokořán. Samozřejmosti je lakování do odstínů dle vzorníku RAL, nechybí ani imitace dřeva.
 

Plisé sítě

Nejmodernější, elegantní a vysoce dekorativní druh ochrany proti hmyzu. Skládaná černá síť a pojízdný profil s pohodlnou rukojetí s možností bezbariérového provedení jsou zárukou toho nejvyššího komfortu. Možnost umístit do ostění i na rám dveří. Rám i profily lze lakovat do nejrůznějších odstínů podle vzorníku RAL, nechybí ani imitace dřeva. Pokud ve svém domově hledáte luxus, kvalitu a funkčnost, plisé sítě jsou jasnou volbou.

Plastové shrnovací dveře

Plastové shrnovací dveře jsou praktickým doplňkem, který zabírá minimální prostor ve vašem interiéru. Tento typ dveří lze použít místo klasických dveří a všude tam, kde chcete uspořit místo a také zlepšit vzhled prostředí. Jsou určeny pro montáž ve vnitřních prostorech bytů nebo kanceláří. Mohou být vyrobeny v jednokřídlém nebo dvoukřídlém provedení s mechanickým uzavíráním, magnetem nebo zámkem. Lze zvolit barevnou kombinaci i typ, počet a umístění prosklení.


* K většině druhů pevných rámových sítí lze dodat síťovinu černou nebo šedou, černou protipylovou, pet screen se zvýšenou odolností proti poškození od domácích mazlíčků nebo s nanovlákennou membránou proti pylům, alergenům, roztočům, plísním a jiným mikročásticím.

Značková stínící technika Kasko